.

Co dělám a kdo jsem

       Jsem kouč a trenér obchodních zástupců, zlepšuji jejich prodejní výsledky a zvyšuji efektivitu prodeje.

Skvěle znám práci obchodního zástupce a manažera. Věnuji se ji přes 19 let. Pro různé firmy jsem jako OZ pracovala 17 let. Díky ověřeným prodejním principům a mé obchodní strategii jsem po pár měsících pravidelně patřila mezi nejlepší „obchoďáky“. Díky nejlepším výsledkům a bohatým prodejním zkušenostem, jsem školila i nové obchodní zástupce.

Jsem autorkou on-line projektu „Školení pro obchodní zástupce“, kterým prošlo už přes 4.387 lidí. Napsala jsem e-booky, pořádám školení, workshopy, koučuji obchodní zástupce ve firmách i v „terénu“ u zákazníků. Za poslední rok jsem osobně proškolila 179 obchodních zástupců.

Mojí vizí je zlepšení etiky a kultury prodeje.

Specializuji se na obchodní a prodejní dovednosti, které jsou součástí práce obchodního zástupce.

Především na komunikaci se zákazníkem, jeho oslovení, typologii a péči o zákazníka. Vedení obchodního rozhovoru, včetně zvládnutí námitek, vyjednávání o ceně a uzavírání prodeje. Rovněž plánování tras, organizace času OZ, Time management. V neposlední řadě i psychologii prodeje a pozitivní postoj OZ.

Akreditace kouče: Licence 130430777
Mezinárodní akreditace a akreditace MŠMT ČR

Obchodní dovednosti:
Certifikáty MŠMT

Reference práce OZ:
HIT CZ Filtrační sáčky s.r.o.

Pracovní zkušenosti:
Profil LinkedIn

Reference

17 let praxe obchodního zástupce a manažera představuje například:

  •  přes 880 000 km plánovaných cest k zákazníkům
  • více jak 40 000 hodin v terénu, mezi zákazníky
  • cca 32 000 obchodních jednání
  • tisíce úspěšných prodejů
  • tisíce spokojených zákazníků
  • mnohokrát jsem slyšela „NE“
  • práce se mi změnila na poslání

 

Jak jsem začínala?

K této profesi jsem se dostala před 19 lety. Potřebovala jsem peníze, jako asi každý. Místo znalostí a zkušeností jsem měla nadšení a touhu být úspěšná. Nadšení a touha mi zůstala, navíc mám ještě znalosti a zkušenosti z terénu. Prodávala jsem korporátním subjektům, podnikatelům i živnostníkům. Dobré zkušenosti mám i s přímým prodejem.

Začínala jsem reklamou a inzercí do katalogů, na CD, další služby v tomto směru následovaly. Posledních 11 let jsem se pohybovala v prostředí MO a VO. Mým královstvím byla Jižní a potom celá Morava. Mojí kanceláří bylo auto. Podle potřeby firmy jsem poskytovala mentoring, konzultace a zaškolovala nové OZ. Pokud se se mnou chcete seznámit více, přečtěte si celý můj příběh.