.

 Pan Michal (konzultace)

Dobrý den, děkuji za spolupráci. Před konzultacemi jsem měl dvě pracovní nabídky. Obě velmi zajímavé ale obě skýtaly určité problémy. Více než týden jsem se nemohl rozhodnout, které nabídce dám přednost. Díky dvěma konzultacím jsem se rychle dostal k praktickým informacím, které jsem potřeboval. Pomohly mi utřídit myšlenky a také mi pomohly lépe se připravit na pracovní pohovor. Paní Sáčkova dokáže rychle vyhodnotit poskytnuté informace a těm ihned přizpůsobit další komunikaci. Líbilo se mi, že okamžitě po konzultaci jsem obdržel naskenovaný zápis. Možná bych uvítal, kdyby byl samotný zápis přepsaný do trochu uspořádanější formy, než která vzniká během rozhovoru. Potěšila mne také cena konzultace. Domnívám se totiž, že hodnota poskytnutých informací několikanásobně převyšuje zaplacenou částku. Využít služeb paní Sáčkové doporučuji všem, kteří potřebují rychle ale systematicky poradit v problematice obchodování a zároveň očekávají určitý nadhled vycházející z dlouholeté praxe.
Michal Kyselý

 

Paní Jindra: (koučink)

Milá paní Ivano,

velmi děkuji za koučink s Vámi.  Jsem častým návštěvníkem Vašich webových stránkách, kde jsem již našla spoustu informací, které uplatňuji při své práci.

Možnost koučinku  jsem velmi uvítala. Pootevřelo mi to mysl podívat se na své starosti z jiných úhlů pohledu a hlavně hledat odpovědi v sobě a ve své práci. Byla to moje první zkušenost a musím říct že jsem byla mile překvapena jak to vlastně funguje. Změnil se mi úhle pohledu i přemýšlení a analyzovnání . Řešila jsem jak se ve svém podnikání  posunout dál a tohle mi vážně pomohlo. Začala jsem si uvědomovat že se dívám na některé věci moc úzkostlivě a že je lepší nadhled. Posunulo mě to dopředu nejen v profesním ale i v soukromém životě.

Před sezením s Vámi jsem měla spoustu obav a úzkostí že si s problémy nedokážu poradit , teď se cítím že se mi přirozenou cestou uvolnili obavy a práce, především komunikace s lidmi je přirozenější a uvolněná, což má pozitivní dopad na moji práci. Rozhovor  s Vámi probíhal ve velmi příjemné atmosféře a posunul mě velmi rychle dopředu, rychleji než bych i při největší píli sama dokázala. Velmi Vám za to děkuji a přeji hodně úspěchů jak na poli pracovním tak v soukromí. Jindra Klejchová

Paní Andrea (konzultace a koučink):

Vážená paní Sáčková,  už téměř půl roku s radostí čtu každý váš článek. Jsou nezaměnitelné, plné inspirace a jsou z nich cítit Vaše bohaté zkušenosti z terénu.

Oslovily mě natolik, že jsem se časem rozhodla využít Skype konzulatci přesto, že nejsem obchodní zástupce.

Děkuji Vám také za jiný úhel pohledu na věc a rozšíření obzorů. Díky konzultaci jsem objevila nové možnosti, jak inovovat dosavadní pracovní činnost a přístup k zákazníkům.

Děkuji i za čas koučingu, který považuji za velice důležitý, pokud třeba člověk cítí díky práci a množství povinností „chaos v hlavě“. Koučing s Vámi mi pomohl utřídit si myšlenky, priority a stanovit si termíny realizace, bez kterých se jen stěží dá očekávat efekt stanovených cílů.

Velice si vážím práce, kterou děláte a také toho, že se o své zkušenosti dělíte s ostatními.

Přeji Vám mnoho úspěchů, spokojených klientů, nechť je Vám i nadále práce radostí!     Andrea Kusynová - www.tinatravel.cz

Paní Denisa (koučink):

Dobrý večer, som na Vás mislela a chela som sa podakovat, že som sa mohla vyrozprávat a pripomenulo mi to aké je krásne precítit veci, ktoré chcem aby mi prisli do života, tým ako som sa dokázala prenies k tej skupine ludí, ktorý mi boli vdační, že som im pomohla, svojim sposobom som cítila ako závezok, že som fakt začala pravidelne od toho piatku cvičit 5 krát týždenne,spoznala som za posledné dva týždne kopu nových ludí a cítim sa plná života,podarilo sa mi schudnút za mesiac 6 kg,tak som rada a teraz už mám z cvičenia len radost,dnes sa mi konečne podarilo zarobit peniaze,čo sa značne prejavilo na mojom správaní, nakolko som hovorila pred chvýlou so známou cez skype a ona hned zbadala,že sa so mou nieco udialo, že mám iný hlas.  Denisa

Paní Eva (konzultace):

Paní Ivaně chci poděkovat za její objektivní pohled nejen na samotný produkt, ale i na jeho webovou prezentaci. Je totiž jednak skvělá lyžařka a také zkušená obchodní zástupkyně v jednom.

I my jsme se totiž dopustili časté chyby lidí, zapálených pro určitou věc. Některé z důležitých a vlastně základních skutečností o našich lyžích STAKI jsme patřičně nekomunikovali, protože jsme je nosili v hlavě jako samozřejmost.

Znovu jsem se utvrdila v tom, že jakákoli konzultace, debata s někým tzv. ´zvenčí´, je žádoucí, protože zlepšení prezentace nabízeného produktu nebo služby je nezbytným předpokladem úspěchu v jeho či jejím prodeji.

Inspirací je pro nás určitě i pracovní píle paní Ivany.

 Eva Peterková, Ski Progress, s.r.o.                                             
Poňava 25, 664 31 Lelekovice                       
web: www.staki.cz

 

Pan Josef (konzultace):

Při hledání rad ohledně podnikání na internetu jsem našel web paní Sáčkové. Lehce jsem ho prošel a stáhnul si skvělou knihu pro obchodní zástupce. Dále jsem našel nabídku na emailové konzultace a tak jsem zkusil napsat. Odpověď přišla ještě tentýž den s návrhem na Skype konzultaci. Schůzka začala přesně v osm, tak jak bylo domluveno, což velmi oceňuji. Konzultací poté proběhlo několik a vždy pro mě byly přínosem. Praktický a neotřelí pohled paní Sáčkové na věc mě otevřel oči a zároveň mě navedl jak se na některé věci koukat očima zákazníků a to i přesto, že obor mého podnikaní je značně specializovaný.Pokud chcete zlepšit svou práci obchodního zástupce či podnikání tak neváhejte a kontaktujte paní Sáčkovou.

Josef Mencl MENCL PRO
 Černouček 78, 413 01 Roudnice n/Labem                                  
web: www.menclpro.cz

Paní Irena (koučink):

Dobrý den paní Ivo. Chtěla bych Vám poděkovat za krásná slova a pomoc při našem sezení přes Skype. Nejsem obchoďák, ale vlastním obchod se Smíšeným zbožím a nynější krize se mě taky dotkla, tak jako každýho. A po Vašich utěšujících slovech jsem se rozhodla, že to nevzdám a  v obchodě budu pokračovat. Řešily jsme spolu i nějaké moje rodinné problémy. Pochopila jsem, že mé starosti si stejně budu muset vyřešit sama, ale také jsem pochopila, že každá rodina má  svoje kostlivce a je jenom na nás, jak rychle je budeme chtít vymíst a jestli je vůbec budeme chtít vymíst. Snažím se a nakoupila jsem si už potřebný nářadí (knížky o pozitivním myšlení…atd.) a čtu a čtu a čtu! Děkuji také za Vaše články, které jsou přínosem, pro toho, kdo chce, aby mu byly přínosem. Mám pocit, že o pozitivní myšlení se začíná zajímat čím dál víc lidí.

Tak hodně zdaru Vaší práci a čím dál víc klientů Vám přeje
Irena Stupková